شما اینجا هستید خانه : درباره ماشرکت يگانه ظروف سپهر در سال 1386 فعاليت خود را آغاز نمود. رويکرد واحد از ابتدا ارائه محصولي جديد بر پايه پلي پروپيلن بوده است و با توجه به مزيت هاي اين نوع ظروف نسبت به ساير ظروف يکبار مصرف، اقدام به خريد ماشين آلات توليدي از شرکت هاي معتبر اروپايي و راه اندازي واحد در استان قزوين نمود.

دومین واحد گروه با نام شرکت یگانه پلاستیک سپهر در شهرستان ابهر احداث گردید. محصولات این واحد ظروف pp و ظروف evoh می باشد. این محصول از محصولات روز مورد استفاده صنایع غذایی می باشد و نمونه مشابه داخلی نداشته که با ویژگی جلوگیری از عبور گازها، می تواند جایگزین مناسب بسته بندی تترا پک و ظروف آلومینیومی باشد. 

هم اکنون به منظور تکمیل سبد محصولات خود، سومین واحد با نام یکتا ظروف آپادانا در استان قزوین در دست احداث می باشد. محصول تولیدی این واحد ظروف IML خواهد بود و با کیفیتی مشابه نمونه های خارجی نیاز مشتریان این بخش را تامین خواهد نمود.

درباره ما

اکنون پس از گذشت چندین سال از فعالیت خود افتخار می کنیم که محصولات این شرکت در اقصی نقاط میهن عزیزمان در حال استفاده می باشد و اینک توانمندتر از گذشته آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشیم. همچنین آمادگی خود را جهت تولید طرح های انحصاری مشتریان عزیز اعلام می داریم.

کانال تلگرام

مشتریان محترم می توانند، برای مشاهده جدید ترین محصولات و اخرین اخبار به کانال تلگرام شرکت به نشانی t.me/yeganehzorouf مراجعه نمایند.

حاضرین در سایت

تعداد حاضرین در سایت: 14 مهمان

Background Body
Background Color
Texture Overlays
Background Userwrap5
Background Color
Texture Overlays